16+
22 января
...
прогноз на 5 дней
1 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

«ЧІЛДРЕН КІНОФЕСТ-2020» ВІДБУДЕТЬСЯ В ОНЛАЙН-РЕЖИМІ

15.05.2020 11:28
152
0
Автор

     Друзі, хочемо вас повідомити: з 29 травня по 7 червня цього року в режимі онлайн відбудеться «Чілдрен Кінофест» – щорічний Всеукраїнський фестиваль мистецтва і кіно для дітей та підлітків.

     Фестиваль традиційно має благодійні засади, тому дивитися фільми зможе кожний охочий безкоштовно на сайті  «Чілдрен Кінофесту».

     Чілдрен Кінофест – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою.

     Покази конкурсної програми триватимуть протягом 7 днів, переглянути їх можна буде у будь-який зручний час.

     До конкурсної програми фестивалю увійдуть фільми для аудиторії віком від 4 років, відібрані командою Чілдрен Кінофесту на найбільших європейських кінооглядах для дітей та підлітків. Поза конкурсом юні глядачі продовжать знайомитися з історією кінематографа: у попередні роки ця секція представила ретроспективи першовідкривачів зі світу кіно – Чарлі Чапліна, Бастера Кітона, Лотти Райнігер, Жоржа Мельєса та братів Люм’єр. Програму фестивалю буде оголошено в середині травня.

     Фільм, який стане переможцем цьогорічного Чілдрен Кінофесту, як і завжди, обере аудиторія – після перегляду стрічок конкурсної програми глядачам буде запропоновано оцінити свої враження. У рамках фестивалю вже вчетверте відбудеться Конкурс дитячих фільмів. За традицією, переможців визначать журі українських кінематографістів – продюсерка та директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, зірка серіалу «Перші ластівки» актор Максим Самчик і аніматор Олег Маламуж, автор стрічки-переможця 6-го Чілдрен Кінофесту «Викрадена принцеса». Глядачам показу дитячих короткометражних фільмів також запропонують проголосувати онлайн та обрати переможця в номінації «Приз глядацьких симпатій» – автори найкращого фільму у цій категорії отримають 10 000 гривень.

     Фестиваль відбудеться за підтримки Державного агентства України з питань кіно та дитячого фонду Організації об’єднаних націй  UNICEF.

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+