16+
23 января
...
прогноз на 5 дней
2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Лисичанський кінотеатр «Дружба» отримає грант від Українського культурного фонду

24.10.2020 16:31
177
0
Автор

     Директором кінотеатру «Дружба» наприкінці серпня було підготовлено проєктну заявку на конкурс «Культура в часи кризи: інституційна підтримка» сектор «Аудіовізуальне мистецтво» від Українського культурного фонду, передає Зміст з посиланням на дані відділу культури Лисичанської військово-цивільної адміністрації.

     Програма «Культура в часи кризи: інституційна підтримка» спрямована на забезпечення стабільного розвитку культурних та креативних індустрій в часи пандемії та підвищення конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу культурної галузі.

     Грант покриває суми кредиторської заборгованості, що виникла з 12 березня 2020 року у період дії обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням коронавірусної хвороби для сплати фінансових зобов’язань відповідно до визначених Фондом статей кошторису. Також, в рамках гранту заплановано витрати на операційну та основну діяльність кінотеатру на період з жовтня по грудень 2020 року в межах визначених Фондом статей кошторису.

    Наразі директором кінотеатру «Дружба» підписано грантову угоду та очікується фінансування, передбачених бюджетом гранту статей витрат.

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+