16+
26 января
...
доллар евро рубль РФ

Бондаренко намагаються не пустити в мери. "Колеги" бояться?

30.03.2009 17:00
3374
0
Автор

Бондаренко намагаються не пустити в мери. "Колеги" бояться?

Лисичанський суд поставив під сумнів участь у виборах мера Валерія Бондаренко. Про це повідомляє голова Луганського обласного відділення Комітету виборців України Олексій Серденьок За його словами, в п\'ятницю близько 17 годин Лисичанський міський суд відмінив рішення територіальної виборчої комісії про реєстрацію кандидатами на посаду міського голови Олександра і Валерія Бондаренко.
20 березня в реєстрації їм відмовила Лисичанська ТВК. На тій основі, що згідно із законом для реєстрації в ТВК подаються декларації про прибутки за останній рік, термін звітності по якому минув. А обоє Бондаренко подали декларації за 2008 рік, по якому здача декларацій триває.

Але 21 березня в роботу лисичанської ТВК втрутився члена ЦВК Юрій Донченко, і за його рекомендацією комісія відмінила свої рішення від 20 березня. І зареєструвала кандидатів, яким напередодні відмовила.

Що оскаржив до суду інший кандидат на посаду міського голови - Юрій Куьянов. Він вважає, що незаконні як рішення ТВК про відміну своїх рішень, так рішення про реєстрацію кандидатами Олександра і Валерія Бондаренко.

27 березня суд задовольнив позов Куьянова.

Валерій Бондаренко був міським головою Лисичанська з 1996 по 2006 роки. Нині очолює міську організацію партії "Єдиний центр". 3 травня в Лисичанську відбудуться позачергові вибори міського голови, а 28 березня - останній день, коли претенденти можуть подати в ТВК додаткові документи для реєстрації їх кандидатами.

Інтереси Куьянова в суді представляв юрист КВУ Євгеній Байрамов

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+