16+
17 января
...
прогноз на 5 дней
-13 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

У Лисичанську популяризували народні обряди і ламають стереотипи по розподілу ролей в сім'ї

25.03.2009 12:00
3355
0
Автор

У Лисичанську популяризували народні обряди і ламають стереотипи по розподілу ролей в сім\'ї

Лисичанська міськрада прийняла міську Програму підтримки сім\'ї на 2009 - 2010 рр. Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення діяльності  міськради. Програма прийнята з метою створення правових, соціальних і економічних умов для належного функціонування і розвитку сім\'ї, твердження духовної і фізично здорової, матеріально і соціально благополучної сім\'ї, забезпечення виконання сім\'єю основних функцій.
Серед основних заходів програми - поширення соціальної реклами про пропаганду позитивного іміджу сім\'ї і її соціальну підтримку; відродження і збереження національних сімейних традицій і цінностей, а також популяризація народних сімейних обрядів і здорового способу життя. Планується також проведення інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на подолання гендерних стереотипів по розподілу соціальних ролей в сім\'ї; організація тренінгів і семінарів з питань запобігання насильству в сім\'ї.

У виконанні заходів цієї Програми будуть задіяні відділи Лисичанської міської ради (у справах сім\'ї і молоді, освіти, культури, ринкових стосунків, служба у справах дітей, управління охорони здоров\'я), міський відділ УМВС України в Луганській області.

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок засобів місцевого бюджету, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+