16+
23 января
...
прогноз на 5 дней
2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

У Лисичанську щоб виграти конкурс автоперевізників, треба піклуватися про інвалідів

13.03.2009 12:00
3460
0
Автор

У Лисичанську щоб виграти конкурс автоперевізників, треба піклуватися про інвалідів

Незабаром підприємствам, які хочуть займатися перевезенням пасажирів в місті Лисичанську, треба буде обладнати маршрутні таксі "підйомником" для інвалідів-колясочників і організувати звукове оголошення зупинок. Таку пропозицію внесли учасники засідання комітету із забезпечення доступності інвалідів і інших маломобільних груп населення до об\'єктів соціальної і інженерно-транспортної інфраструктури Лисичанська. Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення діяльності Лисичанської міської ради.

Крім того, управлінню ЖКГ доручено при проведенні ремонту тротуарів передбачити місця для проїзду інвалідних колясок.

В ході наради членами комітету також був затверджений план заходів щодо створення умов для безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об\'єктів житлового і громадського призначення на 2009 рік. Серед заходів - проведення рейдів по перевірці функціонування кнопок виклику на об\'єктах соціальної сфери, встановлення "лежачих поліцейських", дорожніх знаків "Обережно сліпі" і відновлення орієнтирів в районі УТОС.

Довідка. На сьогодні в Лисичанську проживає більше 4 тис. осіб з обмеженими фізичними можливостями, у тому числі 118 інвалідів по слуху, 315 інвалідів по зору і 192 інвалід-колясочники.

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+