16+
19 января
...
прогноз на 5 дней
-15 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Десяток теплопосточаючих підприємств Луганщини можуть у будь-який момент залишитися без газу

09.12.2008 12:00
3567
0
Автор

Десяток теплопосточаючих підприємств Луганщини можуть у будь-який момент залишитися без газу

З 29 теплопосточаючих підприємств Луганської області ліміти на газ на першу декаду грудня мають тільки 12 підприємств. О цьому сьогодні на колегії повідомив голова Луганської ОГА Олександр Антипов. За його словами, за спожитий в листопаді газ тепловики Луганщини розрахувалися лише на 48%. Ряд з них отримали попередження про припинення постачань газу.

Олександр Антипов відмітив, що такі попередження отримали Брянки, Свердловська, Краснодону (рівень розрахунків за листопад - 0%), Лисичанська (1%), Сєвєродонецька, Славяносербского району (9%), Кировска (17%), Станично-луганського (21%), Старобельска (26%) і Червоного Променя (36%).

Губернатор також повідомив, що "Луганське енергетичне об\'єднання" планувало обмежити 2 грудня подачу електроенергії "Луганскводе" і луганському "Теплокомуненерго".

Проте за узгодженням з керівництвом "ЛЭО" обмеження припинені до 10 грудня.

"Протягом цього терміну керівникам цих підприємств спільно з органами місцевого самоврядування необхідно вирішити питання про оплату поточного споживання і недопущення зростання заборгованості", - відмітив він.

"Я ще раз звертаю увагу, що уся відповідальність за забезпечення життєдіяльності населення на територіях покладена законами України повністю на міських голів і голів райдержадміністрацій. І попит тут буде найжорсткіший", - підкреслив Олександр Антипов.

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+