16+
22 января
...
прогноз на 5 дней
-0 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Міліція розкрила інтернаціональне угрупування, що займалося замовленими вбивствами в Україні і Росії

01.12.2008 10:00
3787
0
Автор

Міліція розкрила інтернаціональне угрупування, що займалося замовленими вбивствами в Україні і Росії

Співробітники Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ спільно із співробітниками ГУБОП МВД в Луганській області, 27 листопада розкрили угрупування, очолюване українцем по прізвиську "Стас", яка займалася вбивствами на замовлення в Україні і Росії. Про це говориться в повідомленні прес-служби ГУБОП МВС.

Згідно з повідомленням, угрупування складається з раніше судимих мешканців Луганської області, Києва, а також Росії - уродженців Чечні.

Угрупування діяло упродовж 2000-2008 років, на території двох країн, займалися вбивствами на замовлення, розбійними нападами з використанням вогнепальної зброї, а також торгівлею людьми і незаконним оборотом наркотиків.

На даний момент, учасники угрупування звинувачуються в 4 вбивствах упродовж 2004-2007 років в Лисичанську і Сєвєродонецьку Луганської області, а також в замаху ще на трьох громадян в Сєвєродонецьку в серпні.

Слідчим управлінням МВС в Луганській області порушена кримінальна справа по частині 2 статті 115 (умисне вбивство) і частини 1 статті 263 (незаконне поводження із зброєю, бойовими припасами або вибухонебезпечними речовинами)

Також, на даний момент заарештовано двох учасників угрупування і затриманий в Керчі (Крим) її глава "Стас".

Затриманий доставлений в Луганську область, де 1 грудня Ленінський суд Луганська розгляне запобіжний захід для нього.

У затриманих були вилучені автомат АКС-74У, пістолети ТТ, ИЖ- 79, "CEZET", а також гладкоствольна штурмова рушниця і патрони.

Справа знаходиться під особистим контролем міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+