16+
17 января
...
прогноз на 5 дней
-11 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

У Лисичанську достроково припинені повноваження мера

23.10.2008 14:00
3551
0
Автор

У Лисичанську достроково припинені повноваження мера

Як повідомив по телефону кореспондент КИУ Євгенії Байрамов, тільки що депутати Лисичанської міської ради 33 голосами проголосували за дострокове припинення повноважень міського голови Лисичанська Леоніда Крысанова. Всього в міській раді 40 депутатів, для результативного голосування питання недовіри міському голові достатні були 27 голосів. Про це повідомляє представник ЛОО КИУ Олексій Светиков.

На сесію виносилося питання про вираження недовіри міському голові, проголосоване формулювання було запропоноване самим Крысановым. Згідно із законом, виконувати обов\'язки міського голови тепер буде секретар міської ради Сергій Баранник. До виборів 2006 року останній обіймав посаду першого заступника міського голови Лисичанська, депутатом обраний за списком Партії регіонів.

За неофіційною інформацією, наявною в КИУ, поява на порядку денному питання про недовіру міському голові було для Леоніда Крысанова несподіваним, можливо воно буде опротестовано. За тією ж інформацією, лисичанські регіонали заздалегідь погоджували питання відставки Крысанова з Віктором Тихоновым.

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+