16+
26 января
...
прогноз на 5 дней
3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Соціальне таксі в Сєвєродонецьку

18.11.2010 13:00
3372
0
Автор

Соціальне таксі в Сєвєродонецьку

Соціальне таксі в СєвєродонецькуАвтоперевізники Сєвєродонецька зробили серйозний крок для того, щоб інваліди могли вільно пересуватися по міських вулицях. Незабаром в місті почне працювати соціальне таксі.

Працівники комунального автотранспортного підприємства АТП 10920 продемонстрували можливості спеціально переобладнуваного автомобіля "Газель". Для зручного завантаження інвалідної коляски в салон машини водієві знадобиться усього лише натиснути на кнопку автоматичного пульта управління. Протягом приблизно двох хвилин розкривається і плавно опускається на землю підйомник, вмонтований в салоні біля аварійного виходу.

Пристрій нагадує невеликий майданчик з бортами для безпечного в\'їзду коляски. За словами фахівців, підйомна сила механізму складає 150 кг, тому він легко завантажить людину в інвалідній колясці в салон. До втілення ідеї керівництво АТП разом із службою соціального захисту населення вивчали подібний досвід інших міст. Виявилось, що подібні спеціалізовані автомобілі є в Луганську і Свердловську, проте широкого застосування вони чомусь не знайшли. Тому Олександр Шилов - заступник голови правління по перевезеннях ВАТ "Північнодонецьке АТП 10920" - щиро сподівається, що найближчим часом вирішиться питання оплати послуги і вона стане затребуваною серед інвалідів.

На яких умовах курсуватиме спеціально обладнаний автомобіль (по виклику або певному маршруту) - ще остаточно не вирішено. Втім машина вже повністю готова для надання послуг пасажирам з обмеженими фізичними можливостями.

chaspik.pp.ua

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+