16+
26 января
...
прогноз на 5 дней
3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Судовий процес по ДТП в Лисичанську "буде зразком справедливості" - обласне МВС

26.01.2011 11:00
3672
0
Автор

Судовий процес по ДТП в Лисичанську "буде зразком справедливості" - обласне МВС

Судовий процес по ДТП в Лисичанську "буде зразком справедливості" - обласне МВС

Досудове слідство у кримінальній справі, збудженій за фактом ДТП в Лисичанську, проводиться об\'єктивно і без упередженості. Про це заявляють в ГУ МВС України в Луганській області, повідомляє відділ по зв\'язках з громадськістю.

Як повідомлялося раніше, 23 грудня 2010 р. в м. Лисичанську сталася дорожньо-транспортна подія, в якій загинули троє пішоходів.

Як відзначається в повідомленні, подія викликала величезний громадський резонанс і у зв\'язку з ним масу публікацій в засобах масової інформації. Практично в усіх матеріалах, де освітлюється ця подія, звучать нотки сумніву в тому, що винуватець ДТП понесе заслужене покарання.

"Ми завіряємо громадськість і населення нашого регіону в тому, що досудове слідство у цій кримінальній справі, що знаходиться у виробництві слідчого управління УМВС України в Луганській області, проводиться об\'єктивно і без упередженості. А це означає, що в процесі досудового слідства будуть проведені усі необхідні слідчі заходи у рамках чинного карно-процесуального законодавства, зібрані необхідні докази провини обвинуваченого, що дозволить суду дати матеріалам кримінальної справи об\'єктивну оцінку і на основі цього винести винному законний і справедливий вирок", - говориться в повідомленні.

Також обласне управління МВС заявляє, що позиція органів внутрішніх справ відносно обрання запобіжного обвинуваченому заходу знаходиться строго в правовому конституційному полі, де прерогатива в цьому питанні віднесена суто до компетенції органів правосуддя.

"Ми упевнені в тому, що майбутній судовий процес у цій кримінальній справі буде зразком справедливості", - говориться в повідомленні.

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+