16+
19 января
...
прогноз на 5 дней
-15 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Ситуація з опалюванням в Лисичанську і Сівєродонецьку

27.01.2011 11:00
3863
0
Автор

Ситуація з опалюванням в Лисичанську і Сівєродонецьку

Ситуація з опалюванням в Лисичанську і СівєродонецькуЯк ми вже повідомляли теплокомуненерго в Лисичанську і Сівєродонецьку виявилися в списку підприємств, яким ДК "Газ України" збирається відключить газ. Ця компанія доручила підприємствам по газопостачанню і газифікації попередити і відключити від газоспоживання 12 підприємств комунальної теплоенергетики (ТКЭ) значній заборгованості перед компанією.


Зокрема, за станом на 24.01.11 з початку поточного опалювального сезону "Лисичанськтепломережа" заборговувала ДК "Газ України" 25 млн. грн. (13%), "Сівєродонецьктепло" - 14 млн. грн. (16%), "Стахановтеплозабезпечення" - 4 млн. грн. (23%). ДК "Газ України" неодноразово попереджала і застерігала керівництво теплопосточаючих підприємств-боржників про можливість відключення від газопостачання.

Компанія постійно зверталася також в місцеві органи влади про необхідність наведення ладу в розрахунках за газ теплопосточаючих і погашення ними заборгованості.

За даними виконкому Лисичанської міськради, на сьогодні "Лисичанськтепломережі" населення повинне 28 млн. грн., і 62 млн. грн. - не компенсована державою різниця в тарифі.

Відключення опалювання в квартирах городян не буде, оскільки згідно із законодавством не можна припиняти постачання газу підприємствам теплокомуненерго посеред опалювального сезону.

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+