16+
28 января
...
прогноз на 5 дней
2 oC небольшой снег
доллар евро рубль РФ

Акція «АнтиМат»

24.03.2011 13:52
3479
0
Автор

 Акцію «АнтиМат»Акцію «АнтиМат» влаштували активісти ГО «Щаслива  родина – міцна країна».  Акція «АнтиМат», яку 23 березня влаштували члени ГО «Щаслива родина – міцна країна», це спроба змусити замислитися людей над брудними висловлюваннями, над тим, скільки шкоди собі і оточуючим вони приносять щодня.
             Біля палатки ГО «Щаслива родина – міцна країна» зібралися люди різного віку. Роз’яснювальну роботу з ними проводили активісти організації, роздавали листівки, пригощали чаєм та бутербродами. Як приклад добра і допомоги ближньому вони надали гуманітарну допомогу всім нужденним. А серед цієї категорії населення також багато тих, хто використовує мат постійно.
             Ненормативну лексику ми чуємо завжди і скрізь. Вона міцно увійшла до нашого життя. Її використовують люди незалежно від віку та роду діяльності. Не цураються її політичні персони. Яскраве підтвердження - нещодавня нашуміла історія за участю відомого українського народного депутата та його телефонна розмова з використанням брудної лайки.
  Цьому «розмовному жанру» гумористи присвятили безліч оповідань, а науковці всерйоз займаються Акцію «АнтиМат»дослідженням мату. Вживання ненормативної лексики є звичним явищем як для молоді, так і для людей поважного віку. А поміж тим це поступово веде до деградації суспільства. Брудна лайка завдає шкоди всім оточуючим. Вражає навіть не те, що людина у такий спосіб висловлює свої почуття, переживання і думки, а те, що деякі особи використовують ненормативну лексику для зв’язки звичайних слів у реченні!

    Останні наукові дослідження довели негативний вплив мату з генетичної точки зору. Дія подібних слів на людину рівнозначна радіаційному опроміненню від 10 до 40 тисяч рентгенівських променів. Наші гени запам’ятовують всі наші слова і записують їх в генетичному коді. А звідси і всі хвороби у майбутньому.
Ніна Бірючкова, кореспондент ТРК «Акцент»   Фото: С.Куренкова

Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте "Лисичанск Инфо" в разделе  "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке  ."Акцент"


Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+