16+
19 января
...
прогноз на 5 дней
-15 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

ТНК-ВР передумала зупиняти Лисичанський НПЗ

30.03.2011 18:00
4248
0
Автор

ТНК-ВР передумала зупиняти Лисичанський НПЗ

ТНК-ВР передумала зупиняти Лисичанський НПЗГрупа ТНК-ВР доки не збирається зупиняти Лисичанський нафтопереробний завод, незважаючи на відмову Міністерства палива, енергетики і вугільної промисловості від введення мит на імпорт світлих нафтопродуктів.

За словами директора по зв\'язках з громадськістю ТОВ "ТНК-ВР Коммерс" Дмитра Зверева, сьогодні НПЗ виживає за рахунок переробки давальницької нафти.

"Ми робимо усе можливе, щоб не допустити зупинки підприємства - для компанії це самий негативний варіант розвитку подій", - відмітив представник компанії.

Також Дмитро Зверев підкреслив, що проблеми, обумовлені ціновим демпінгом, не зникли, і на сьогодні українські НПЗ мають негативну маржу на рівні 2,5 доларів на баррель, тоді як, приміром, у білоруських заводів цей показник складає плюс 16 доларів на баррель.

"Не слід забувати, що спеціальне розслідування відносно імпорту палива в Україну триває. І по його підсумках міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі може прийняти рішення про вступ мит. Факт субсидування нафтопереробної промисловості в Митному союзі неможливо заперечувати, і таке рішення було б обгрунтованим", - переконує Зверев.

Він відмічає, що інакше завод заморозить інвестиції в Лисичанський НПЗ.

"В умовах нерівної конкуренції вкладення в нафтопереробку втрачають економічний сенс", - відмічає представник ТНК-ВР.

Відмітимо, що ще 31 січня 2011 року Рада директорів "ТНК-ВР" прийняла рішення про зупинку Лисичанського нафтопереробного заводу в січні-березні 2011 року, надавши менеджменту компанії право ухвалення остаточного рішення відносно цього питання залежно від зміни умов ведення бізнесу в країні.

При цьому 14 березня міністр енергетики і вугільної промисловості Юрій Бойко повідомив, що уряд найближчим часом не розглядатиме питання вступу мита на імпортні нафтопродукти.

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+