16+
19 января
...
прогноз на 5 дней
-16 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Помер відомий у нашому місті педагог, колекціонер, фотохудожник Олег Рачак.

01.04.2011 21:31
4014
0
Автор

 

Помер відомий у нашому місті педагог, колекціонер, фотохудожник Олег Рачак.Помер відомий у нашому місті педагог, колекціонер, фотохудожник Олег Рачак. 
Олег Адамович Рачак пішов з життя не доживши одного місяця до вісімдесяти восьми років. Це була значна і відома людина у нашому місті. При житті він займав посади:  заступника директора школи та СПТУ №2;  був інспектором районного та міського відділів освіти, директором школи №1, педучилища та школи №28, звідки і пішов на заслужений відпочинок. Протягом 10 років Олег Адамович був помічником міського голови. Мало хто знає, що Олег Рачак був завзятим колекціонером - займався філателією, нумізматикою, геральдикою, але найбільшим його захопленням все ж таки було фотомистецтво. І сам себе він називав фотохудожником. Його персональні виставки неодноразово проводилися у Лисичанську, Луганську, Києві. 

Наш талановитий земляк покинув цей світ, але нащадкам залишилися його прекрасні світлини, в яких назавжди закарбовано вулиці Лисичанська, фотопортрети, пейзажі. Світла пам\'ять про цю талановиту людину – Олега Адамовича Рачака – назавжди залишиться в серцях лисичан.    

Ніна Бірючкова, кореспондент ТРК «Акцент»  
Фото: С.Куренкова
Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте 
"Лисичанск Инфо" в разделе  "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке ."Акцент" 

 

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+