16+
21 января
...
прогноз на 5 дней
-11 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

З 1 липня стихійний ринок "ГТВ" працювать не буде

18.04.2011 19:00
4624
0
Автор

З 1 липня стихійний ринок "ГТВ" працювать не буде

Сьогодні, 18 квітня, в малому залі засідань Лисичанської міської ради відбулася зустріч представників влади з підприємцями, що здійснюють свою діяльність на так званому ринку "ГТВ". Провели зустріч заступники лисичанського міського голови Олег Голуб і Андрій Шальнев.

Окрім ініціативної групи підприємців на зустрічі були присутні начальник управління власності Лисичанської міської ради Тетяна Гречко, начальник СЭС Анатолій Мельников, представники ДАІ, а так само представники ТОВ "Ринок "Південний".

На зустрічі було прийнято рішення про те, що до 1 липня підприємці продовжують здійснювати торгівлю там же, де і на даний момент (природно, дотримуючи правила благоустрою і гарантуючи порядок на території стихійного ринку), а з 1 липня почнуть свою роботу на території ТОВ "Ринок "Південний".

Так само було вирішено створити ініціативний гурт з числа підприємців, члени якого в робочому порядку погоджуватимуть з адміністрацією ринку "Південний" усі питання, що стосуються підготовки переходу підприємців на територію цього підприємства.

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+