16+
25 января
...
прогноз на 5 дней
1 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Оповіщення населення під час загрози або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру

04.06.2011 19:23
3778
0
Автор

Оповіщення населення під час загрози або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеруВідповідно до планів основних заходів цивільного захисту на 2011 рік області та міста, затверджених: розпорядженням голови облдержадміністрації від 25.02.2011 № 196, наказом міського голови - начальником цивільного захисту міста від 02.03.2011 № 3 та організаційних вказівок по проведенню роздільної штабного тренування ( далі - тренування) із засобами масової інформації м. Лисичанська, 03.06.2011 було проведено тренування на тему: «Оповіщення населення під час загрози або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».

Тренування проводилося відповідно до затвердженого Плану проведення тренування.

У ній брали участь: керівний склад цивільного захисту (далі - ЦЗ) міста, відділ з питань цивільного захисту населення міськради, відділ з питань внутрішньої політики, зв\'язків з громадськістю та засобами масової інформації (далі - ЗМІ) міськради, міські ЗМІ, міське управління ГУ МНС України в Луганській області, спеціалізована служба оповіщення і зв\'язку ГЗ міста, підбирачі інформаційного матеріалу.

У ході тренування відпрацьовані два ввідні, істотних недоліків не виявлено, всі учасники з поставленими завданнями впоралися вчасно.

Начальник відділу з питань цивільного захисту населення Лисичанської міської ради А.В. Гарбуз

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+