16+
19 января
...
прогноз на 5 дней
-16 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

ВАТ "Лисичанськвугілля" модернізуватимуть китайці

24.06.2011 12:00
3699
0
Автор

ВАТ "Лисичанськвугілля" модернізуватимуть китайці

ВАТ "Лисичанськвугілля" модернізуватимуть китайціУгода між ВАТ "Лисичанськвугілля" і Науково-технологічною компанією "Тяньди" про технічне переоснащення і модернізацію шахти ім. Д.Ф.Мельникова ВАТ "Лисичанськвугілля" підписана під час візиту в Україну Голови КНР Ху Цзиньтао. Це підписання є одним з втілень домовленостей, досягнутих під час візиту Президента України Віктора Януковича в Китай.

Документ підписаний 20 червня 2011 року у рамках реалізації Рамкової угоди про фінансову співпрацю між Міністерством вугільної промисловості України і Державним банком розвитку Китайської Народної Республіки. Ця угода передбачає надання китайською стороною під державні гарантії України більше 1 мільярда доларів для фінансування інвестиційних проектів технічного переоснащення і модернізації вітчизняних вугільних шахт.

Підписання угоди між "Лисичанськвугіллям" і китайською компанією "Тяньди" дасть можливість реалізувати пілотний проект модернізації шахти ім. Мельникова. Технічне переоснащення підприємства здійснюватиметься за рахунок залучення кредитних коштів Державного банку розвитку КНР за умови надання Україною державних гарантій. Для їх забезпечення Кабінетом Міністрів України вже прийнята відповідна постанова. Вона робить можливою практичну реалізацію пілотного проекту на "Лисичанськвугіллі".

Додамо, що надалі розглядається можливість фінансування Китаєм модернізації і будівництва нових шахт в Україні в розмірі до 1 мільярда доларів щорічно з використанням інших заставних механізмів, які не передбачатимуть державні гарантії.

Про це повідомляє прес-служба Луганської ОГА.

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+