16+
25 января
...
прогноз на 5 дней
0 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Своє професійне свято відзначають працівники торговлі.

30.07.2011 03:59
4776
0
Автор

Своє професійСвоє професійне свято відзначають працівники торговлі.не свято відзначають працівники торговлі.Согласно указу Президента України з 1995 року кожної останньої неділі липня своє професійне свято відзначають працівники торгівлі. Завдяки професіоналізму та вмінню працювати з людьми представники галузі торгівлі з кожним днем ​​підвищують рівень надаваних послуг і тим самим покращують умови життя населення нашого міста. За останнє десятиліття сфера торгівлі багаторазово змінювалася і розвивалася в нових напрямках. На сьогоднішній день, розширюючи спектр послуг, працівники торгівлі вносять величезний вклад у розвиток економіки країни і нашого міста.

Сьогодні в Лисичанському міській раді, в ході апаратної наради, за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у торговельне обслуговування населення та високий професіоналізм Почесними грамотами виконкому Лисичанської міської ради були нагороджені кращі з кращих: Зінаїда Пащенко - керівник продовольчого магазину «підвальчик», Світлана Славгородська - керівник магазину «Квіточка», Сумбатов Товмасян - керівник кондитерського цеху ресторану «Адріатика» та Валентина Шипілова - керівник закусочної «Піцерія».

Вітаємо працівників торгівлі з їх професійним святом і бажаємо успіхів, благополуччя, усіляких успіхів і гарного настрою!
http://lis.gov.ua/

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+