16+
23 января
...
прогноз на 5 дней
2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Сучасний метод ендоскопічної хірургії став доступним і мешканцям нашого міста.

30.07.2011 15:40
3801
0
Автор

   Сучасний метод ендоскопічної хірургії став доступним і мешканцям нашого міста.Сучасний метод ендоскопічної хірургії став доступним і мешканцям нашого міста. Травматологічне відділення Лисичанської лікарні імені Титова отримало від меценатів, залучених мером Лисичанська Сергієм Дунаєвим, сучасне медичне устаткування – артроскопічну стійку для діагностики та виконання малотравматичних хірургічних операцій на колінному суглобі вартістю близько 100 тисяч гривень. Суттєве зауваження – операція  безкоштовна. Пацієнту треба лише придбати витратні матеріали та медикаменти. До речі, у приватних клініках вhttp://lisichansk.info/images/news/IMG_2204.jpgартість таких операцій коштує у межах 2-3 тисяч гривень. 
Таке сучасне медичне оснащення має далеко не кожна лікарня. Певний відсоток оперативних втручань спеціалісти лисичанського травматологічного відділення зможуть проводити з допомогою цієї новітньої методики.
Поява ендовідеохірургічної апаратури здійснила справжній переворот в операційній техніці. Сьогодні ендоскопічні операції широко застосовуються у медичній практиці. Операція на колінному суглобі триває від 15 хвилин до 1 години. Завдяки такому малотравматичному методу стан людини у післяопераційний період не потребує довготривалої реабілітації. Значно знижується відсоток ускладнень.

Ніна Бірючкова, кореспондент ТРК «Акцент» 
фото: Сергiй Куренков

 

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+