16+
25 января
...
прогноз на 5 дней
0 oC небольшой снег
доллар евро рубль РФ

Учні Новодружеської школи мистецтв стали переможцями Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Музична школа 2012»

24.04.2012 21:43
3083
0
Автор

Учні Новодружеської школи мистецтв стали переможцями Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Музична школа 2012». 17 квітня у м. Києві відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва «Музична школа 2012».

Цей щорічний фестиваль-конкурс проводиться з метою сприяння розвитку дитячого і юнацького мистецтва, виявлення обдарованих та талановитих виконавців і авторів жанрів, підсилення впливу професійного українського мистецтва у естетичному вихованні дітей і молоді.

Цього року у фестивалі прийняли участь дитячі і юнацькі творчі колективи та солісти з усіх регіонів України, серед яких були і учні Новодружеської школи мистецтв. Учасники змагалися у академічному, фольклорному та естрадному жанрах.

За підсумками конкурсу у номінації солісти-вокалісти Дар’я Ластовецька (вікова категорія 9-11 років) отримала диплом лауреата І премії, а Наталя Костикова (вікова категорія 12-14 років) — диплом лауреата II премії. У номінації «Хореографія» переможцем став хореографічний ансамбль «Ровесник».

Крім того, викладачі Ольга Анікіна та Світлана Іванова-Зубрицька були нагороджені грамотами .

http://lis.gov.ua

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+